Do 15.12. až 38% sleva na poukazy!

O nás

Kdo jsme?

Jsme dva profesionální sportovci, Lukáš a Míša, kteří se v oblasti fitness pohybují již několik let. Oba jsme bývalí mládežničtí reprezentanti České republiky a prošli jsme pod rukami řadou špičkových trenérů, a to jak basketbalových, tak i kondičních. Oba jsme certifikovaní trenéři - prošli jsme kurzem u jednoho z nejlepších trenérů v ČR, Petrem Schlegelem, v Crossfitu Steelwings. 

Na podzim roku 2019 jsme rozhodli své doposud získané zkušenosti začít předávat dál. Tímto vznikla značka Stronglife fitness, která má představovat zdravý životní styl, tedy pozitivní vztah jak k pohybu, tak i k jídlu.

 

  

Co nabízíme?

Snažíme se jednoduchým způsobem podávat informace a tipy o cvičení, stravě či regeneraci tak, aby si v tom našel své jak úplný začátečník, tak i pokročilý. V naší nabídce můžete najít nejrůznější programy, výživové poradenství, osobní tréninky nebo kompletní péči, a to v závislosti na Vašich cílech.

Proč zrovna my?

Nejsme někdo, koho si představíte pod pojmem fitness trenér. Je podstatné si uvědomit, že výkony sportovců se neodrážejí pouze od času stráveného na hřišti, ale i v posilovně. Není to však jen o tom, neméně důležitý je i kvalitní spánkový režim, správně nastavená strava, vhodná suplementace, pitný režim a další důležité aspekty, které mohou výkon jednotlivce ovlivnit a na tom s vámi chceme pracovat.

To samé ale platí u začínajících, kteří do fitness světa nakoukli teprve nedávno. Jak se říká, cesta je cíl. Není to totiž o jednorázové dietě na 4 týdny, ani o mučení se v posilovně. Chceme vám pomoci objevit novou cestu, která vás bude dělat silnějšími, a to jak fyzicky, tak i mentálně.

Také se snažíme neustále čerpat nové informace a rozvíjet své portfolio znalostí, abychom svým klientům mohli dát maximum. Nechceme být pouze trenéry, u kterých se na hodinu zapotíte v posilovně, takových je v česku mraky. Chceme udělat maximum pro to, aby se z vás stali ti nejlepší z nejlepších.

 

 

 

 

Michaela Matušková

Jsem spoluzakladatelkou projektu Stronglife fitness a jsem certifikovaná kondiční trenérka. Mimo samotný trénink nabízím i výživové poradenství, také se klientům snažím pomáhat s celkovým lifestylem, který zahrnuje stravu, spánek a další důležité faktory, které mohou ovlivnit cestu mého klienta. Specializuji se na trénink žen a dětí, stejně tak nabízím i tréninky dvojic. Věřím, že základem úspěchu je konzistentnost a eliminace stresu, podle toho také mé plány či tréninky vypadají....

Lukáš Brožek

menuji se Lukáš Brožek a jsem zakladatelem gymu Stronglife. Trénuji od roku 2018 a za tuto dobu jsem stihl nasbírat řadu cenných informací od těch nejlepších ve svém oboru. Mým cílem je každým dnem se posouvat jako trenér a tím tak maximálně vyhovět klientům na cestě za svým cílem. Zaměřuji se na individuální tréninky či tréninky dvojic, na přípravu dětí a mládeže, rekonvalescence po zranění atd.Nejraději se ale věnuji přípravě sportovců. Působím jako kondiční trenér u ženské bask...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení