O nás

Kdo jsme?

Jsme dva profesionální sportovci, Luky a Míša, kteří se v oblasti fitness pohybují již několik let. Oba jsme bývalí mládežničtí reprezentanti České republiky a prošli jsme pod rukami řadou špičkových trenérů, a to jak basketbalových, tak i kondičních. Oba jsme certifikovaní trenéři - prošli jsme kurzem u jednoho z nejlepších trenérů v ČR, Petrem Schleglem, v Crossfitu Steelwings. 

Na podzim roku 2019 jsme rozhodli své doposud získané zkušenosti začít předávat dál. Tímto vznikla značka Stronglife fitness, která má představovat zdravý životní styl, tedy pozitivní vztah jak k pohybu, tak i k jídlu.


Co nabízíme?

Snažíme se jednoduchým způsobem podávat informace a tipy o cvičení, stravě či regeneraci tak, aby si v tom našel své jak úplný začátečník, tak i pokročilý.

V naší nabídce můžete najít nejrůznější programy, výživové poradenství, osobní tréninky nebo kompletní pěči, a to v závislosti na Vašich cílech.

Proč zrovna my?

Nejsme někdo, koho si představíte pod pojmem fitness trenér. Je podstatné si uvědomit, že výkony sportovců se neodrážejí pouze od času stráveného na hřišti, ale i v posilovně. Není to však jen o tom, neméně důležitý je i kvalitní spánkový režim, správně nastavená strava, vhodná suplementace, pitný režim a další důležité aspekty, které mohou výkon jednotlivce ovlivnit a na tom s vámi chceme pracovat.

To samé ale platí u začínajících, kteří do fitness světa nakoukli teprve nedávno. Jak se říká, cesta je cíl. Není to totiž o jednorázové dietě na 4 týdny, ani o mučení se v posilovně. Chceme vám pomoci objevit novou cestu, která vás bude dělat silnějšími, a to jak fyzicky, tak i mentálně.

Také se snažíme neustále čerpat nové informace a rozvíjet své portfolio znalostí, abychom svým klientům mohli dát maximum. Nechceme být pouze trenéry, u kterých se na hodinu zapotíte v posilovně, takových je v česku mraky. Chceme udělat maximum pro to, aby se z vás stali ti nejlepší z nejlepších.

Sledujte nás na našem Instagramu @stronglife.cz