Do 15.12. až 38% sleva na poukazy!

Lukáš Brožek

menuji se Lukáš Brožek a jsem zakladatelem gymu Stronglife. Trénuji od roku 2018 a za tuto dobu jsem stihl nasbírat řadu cenných informací od těch nejlepších ve svém oboru. Mým cílem je každým dnem se posouvat jako trenér a tím tak maximálně vyhovět klientům na cestě za svým cílem. Zaměřuji se na individuální tréninky či tréninky dvojic, na přípravu dětí a mládeže, rekonvalescence po zranění atd.

Nejraději se ale věnuji přípravě sportovců. Působím jako kondiční trenér u ženské basketbalové reprezentace do 16 let. Dále se starám o kondiční složku v extraligovém družstvu hradeckých lvic a v neposlední řadě působím u mládeže basketbalového klubu v Pardubicích. 

 

 

 

Jak probíhá spolupráce?

Den má 24 hodin. Pokud máte hodinový trénink, tvoří pouze necelých 5% z celého dne. A co s tím zbytkem, že? Spánkový režim, správná suplementace či strava je neméně důležitá pro optimalizaci vašich výkonů či dosažení vašich cílů. A přesně na tom s vámi budu chtít pracovat. Výhodou naší potencionální spolupráce je zcela individuální přístup, který se budu snažit korigovat v závislosti na vašich cílech, životní situaci, pracovním vytížení či zdravotním handicapu. Také se snažím neustále vzdělávat a rozšiřovat tím portfolio mých vědomostí, abych svým klientům mohl nabídnout maximum.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení