Do 15.12. až 38% sleva na poukazy!

Lukáš Brožek

Jsem spoluzakladatelem značky Stronglife fitness a jsem certifikovaný kondiční trenér. Momentálně mimo náš privátní gym v Hradci Králové působím jako kondiční trenér u ženského A tým hradeckých lvic, hrající nejvyšší basketbalovou soutěž, dále mám kondičně a silově na starost mládež basketbalového klubu BK Pardubice. Vedu jak osobní tak i kruhové tréninky, mezi mé služby patří i diagnostika a testování pohybového aparátu.

 

 V oblasti fitness se pohybuji již několik let. Jako bývalý profi sportovec a mládežnický reprezentant jsem prošel pod rukami těch nejlepších trenérů v ČR, ať už basketbalových, tak i kondičních. Popravdě, nemám rád označení "fitness trenér". Nevím, co si pod tímto pojmem představíte vy, ale já osobně nějakého osvaleného muže, který s vámi sice odjede trénink v posilovně, ale tím to končí.

Já to takhle nedělám

Den má 24 hodin. Pokud máte hodinový trénink, tvoří pouze necelých 5% z celého dne. A co s tím zbytkem, že? Spánkový režim, správná suplementace či strava je neméně důležitá pro optimalizaci vašich výkonů či dosažení vašich cílů. A přesně na tom s vámi budu chtít pracovat. Výhodou naší potencionální spolupráce je zcela individuální přístup, který se budu snažit korigovat v závislosti na vašich cílech, životní situaci, pracovním vytížení či zdravotním handicapu. Také se snažím neustále vzdělávat a rozšiřovat tím portfolio mých vědomostí, abych svým klientům mohl nabídnout maximum.