Lukáš Brožek

menuji se Lukáš Brožek a jsem zakladatelem gymu Stronglife. Trénuji od roku 2018 a za tuto dobu jsem stihl nasbírat řadu cenných informací od těch nejlepších ve svém oboru. Mým cílem je každým dnem se posouvat jako trenér a tím tak maximálně vyhovět klientům na cestě za svým cílem. Zaměřuji se na individuální tréninky či tréninky dvojic, na přípravu dětí a mládeže, rekonvalescence po zranění atd.

Nejraději se ale věnuji přípravě sportovců. Působím jako kondiční trenér u ženské basketbalové reprezentace do 16 let. Dále se starám o kondiční složku v extraligovém družstvu hradeckých lvic a v neposlední řadě působím u mládeže basketbalového klubu v Pardubicích. 

 

 

 

Jak probíhá spolupráce?

Den má 24 hodin. Pokud máte hodinový trénink, tvoří pouze necelých 5% z celého dne. A co s tím zbytkem, že? Spánkový režim, správná suplementace či strava je neméně důležitá pro optimalizaci vašich výkonů či dosažení vašich cílů. A přesně na tom s vámi budu chtít pracovat. Výhodou naší potencionální spolupráce je zcela individuální přístup, který se budu snažit korigovat v závislosti na vašich cílech, životní situaci, pracovním vytížení či zdravotním handicapu. Také se snažím neustále vzdělávat a rozšiřovat tím portfolio mých vědomostí, abych svým klientům mohl nabídnout maximum.

 

 
Zpět do obchodu