Stravovací plány

Plány bývají většinou na dobu 6 nebo 12 týdnů, záleží na preferencích klienta. Plán se skládá z rozboru jednotlivých potravin, následuje část s jednotlivými chody a na závěr se řeší celkový lifestyle jako spánek či pohyb během dne.

 

Jaké jsou výhody naší spolupráce?

  

U klientů se snažíme o maximální pohodlí a hlavně eliminaci stresu. Z tohoto důvodu si v rámci konzultace klient sám navolí, jaké potraviny by chtěl ve svém plánu mít. Také se společně domluvíme na počtu jídel a úpravě lifestylu tak, aby to bylo klientovi co nejvíce na míru.

Jak spolupráce probíhá?

    

Navázání spolupráce má tři fáze. Na začátku klient vyplní dotazník, který mu pošleme na email poté všechny odpovědi probereme telefonicky či osobně. Je také možnost úplného vynechání dotazníku, kdy se veškeré odpovídání na otázky vyřeší v telefonním hovoru. Pak už se jen klient může těšit na plán, při čemž si sám zvolí, jaký den chce začít.

Jak plán vypadá?

    

Plán většinou obsahuje 8-10 stran a je ve formátu PDF. Na začátku plánu se vždy rozebírají obecné informace ohledně plánu, tipy ohledně výběru jednotlivých potravin či ranní rutina. V hlavní části jsou rozepsány jednotlivé chody, kde je uvedená gramáž, varianty, tipy a obrázky pro inspiraci. Na konci spánku se řeší zbytek lifestylu jako spánková hygiena, případná suplementace dle cílů klienta a výdej.

 

Ukázky jídel z plánu

    

 

Cesta za lepším tělem může vypadat různě

    

Na první fotce je klientka, co za 2 měsíce naší spolupráce zhubla hezkých 7kg. Po ukončení spolupráce se ale stále držela zásad námi nastaveného stravování a momentálně (o půl roku později) má dole 18kg!

Dalším příkladem spolupráce je krátkodobá (6t), která je vhodná pro ty, co potřebují shodit pár kilo. Julča za měsíc a půl shodila 5kg a díky tréninkovému plánu, který si u nás nechala taktéž udělat se jí hezky pozměnila tělesná kompozice.

Na poslední proměně máme Danu, která měla krátkodobější plány (6t), ale za to se k nám po kratší pauze vrátila celkem třikrát, nakonec šlo během půl roku dolů 13kg.

 

Vaše zpětné vazby

    

 

 

Máte zájem o naše služby? Stačí vyplnit formulář ZDE

Zpět do obchodu