Stravovací plán

Jdeme na to trochu jinou cestou

Spousta výživových poradců vám řekne, že nesmíte pečivo, musíte vynechat přílohy, musíte se vyhýbat jakékoliv formě cukru a ještě vám do toho vnucují jejich přípravky, které prý 100% fungují. MY TO TAKHLE NEDĚLÁME.

Správně nastavený jídelníček je o rovnováze, která udrží vaši hladinu kortizolu (-stresový hormon) na přiměřených hodnotách a zároveň bude hubnutí/nabírání efektivní. 

Existuje opravdu spousta diet, po kterých zhubnete XY kilo za extrémně krátký čas. Ale co potom? Není ten měsíc trápení trochu na škodu, když za chvíli máte kila zase zpátky? A co takhle se cítit dobře už napořád?

V našem programu nejde pouze o x týdenní proměnu. Cesta je cíl a to u nás platí dvojnásob. V našem programu se vás budeme snažit navést na cestu, na které setrváte i po ukončení naší spolupráce, konečně pochopíte vaše tělo a už nikdy se nebudete muset trápit v kruhu diet. Prostě vám ukážeme jak na to.

Ukázka jídel ze stravovacího plánu

V hubnutí/nabírání nejde ale pouze o jídlo. Spánek, pitný režim, stres či menstruační cyklus vaše kila může ovlivnit úplně stejně. A na tom je potřeba pracovat.

Každý jsme úplně jiný, stejně jako otisk palce na našem Smartphonu, proto neexistuje žádná šablona či vzorový jídelníček, který by sedl každému. V našem programu bereme v potaz cíle zákazníka s ohledem na jeho potřeby - ať už je to vrcholový sportovec nebo maminka po porodu. Nabízíme zcela individuální přístup s možností konzultací tak, abychom společně dosáhli vašich cílů.

Jak vypadá naše spolupráce

1) Dotazník - po vyplnění formuláře vám přijde na email dotazník s 30 otázkami, které se týkají vašeho stravovacího režimu i celkového lifestylu

2) Úvodní konzultace - tam se probere vše z dotazníku i věci navíc, abych si o klientovi dokázala udělat co nejlepší obrázek, klient si také vybere kolik jídel chce denně jíst, jaké potraviny chce především ve svém jídelníčku či jak by měl být jídelníček finančně náročný. Konzultace může probíhat osobně, videohovorem nebo tak, jak to klientovi bude vyhovovat.

3) Vytvoření stravovacího plánu na míru - spolupráce většinou začínají v pondělí dalšího týdne, ale pokud si to klient přeje jinak, není to problém. Kromě samotného stravování je v plánu i sekce spánek, celkový lifestyle či pohyb během dne

- U každého chodu až 10 jídel na výběr: společně tím předejdeme stresu a opravdu si budete moct vybrat, na co máte zrovna chuť

- Variabilita jídel: u většiny potravin máte ještě mini výběr z různých druhů dané potraviny. Pokud chcete do jídelníčku zařadit novou potravinu, vždy to jde nějak vymyslet. Stačí mi napsat.

- Recepty: nemusíte jíst každý den kuře s rýží, v plánu je spousta receptů na pokrmy, které by vás při dietě ani nenapadly jíst

- Neomezené konzultace: jsem vám k dispozici 24/7, takže pokud budete mít jakýkoliv problém či dotaz, společně to vyřešíme.

Mám zájem o vaše služby