Poukaz na stravovací + tréninkový plán

Tento 10týdenní plán je ideální dárek pro někoho, kdo by rád změnil svůj životní styl, ale bojí se udělat první krok.

Skladem
Kód: 110
–19 % 2 599 Kč
Kategorie: Poukazy
Poukaz na stravovací + tréninkový plán
–19 %

Jak poukaz funguje?

Jednoduše. V posledním kroku nákupu pod vyplňováním vašich údajů zaškrtnete políčko "Zadat poznámky pro prodejce" (viz obr.), kde nám napíšete jméno obdarovaného a pokud chcete, tak i krátký text pro něj, který bude v druhé (zadní) části vytištěné poukázky. Pokud nic psát nechcete, nevadí, my tam něco vymyslíme nebo místo vynecháme. 

 

Pro koho je plán vhodný? 

Pro každého! Je jedno, jestli chce přibrat, zhubnout, naučit se lépe jíst či cvičit nebo se jen lépe cítit ve svém těle. Princip je u všech možností stejný - chceme klienta naučit takovému životnímu stylu, který dává smysl a je dlouhodobě udržitelný. Rádi to nazýváme all in spolupráce, protože tam najdete opravdu vše, jelikož řešíme:

  • princip zdravého stravování
  • jaké potraviny si vybírat
  • pohled na jídlo
  • cvičení
  • regenerace
  • spánek
  • suplementace
  • výdej během dne

 

1. část - stravovací plán

Jaké jsou výhody naší spolupráce?

  

U klientů se snažíme o maximální pohodlí a hlavně eliminaci stresu. Z tohoto důvodu si v rámci konzultace klient sám navolí, jaké potraviny by chtěl ve svém plánu mít. Také se společně domluvíme na počtu jídel a úpravě lifestylu tak, aby to bylo klientovi co nejvíce na míru.

Jak spolupráce probíhá?

    

Navázání spolupráce má tři fáze. Na začátku klient vyplní dotazník, který mu pošleme na email poté všechny odpovědi probereme telefonicky či osobně. Je také možnost úplného vynechání dotazníku, kdy se veškeré odpovídání na otázky vyřeší v telefonním hovoru. Pak už se jen klient může těšit na plán, při čemž si sám zvolí, jaký den chce začít.

Jak plán vypadá?

    

Plán většinou obsahuje 8-10 stran a je ve formátu PDF. Na začátku plánu se vždy rozebírají obecné informace ohledně plánu, tipy ohledně výběru jednotlivých potravin či ranní rutina. V hlavní části jsou rozepsány jednotlivé chody, kde je uvedená gramáž, varianty, tipy a obrázky pro inspiraci. Na konci spánku se řeší zbytek lifestylu jako spánková hygiena, případná suplementace dle cílů klienta a výdej.

2. část - tréninkový plán

Tréninkové plány bývají většinou na 10 týdnů, během kterých se postupně zvyšuje zátěž. Na začátku plánu jsou vysvětlivky a základní instrukce, následuje plán a na závěr povídání v rámci celkového lifestylu.

Jak spolupráce probíhá?

   

Jak plán vypadá?

Je to PDF soubor o několika stránkách, kdy je na začátku popsán systém cvičení a vysvětlivky. Dále je tréninkový plán složen z tréninků ABC(DE), kdy se jednotlivé tréninky střídají. U každého cviku je i obrázek, popis jak daný cvik provádět, počet opakování a další důležité proměnné.

Součástí plánu jsou i odkazy na videa, kde je znázorněno provedení jednotlivých cviků.

Pro koho je plán vhodný?

Pro kohokoliv! Ať už jde o maminku, která může cvičit pouze doma nebo o profi sportovce, který chce posouvat své výkony, plán je vždy nastaven tak, aby klientovi maximálně vyhovoval. Pokud nechcete do fitka, nemusíte. Lukáš vám tréninky sestaví podle toho, co máte zrovna doma

Zpět do obchodu